הרצאות למקומות עבודה וארגונים

*ההרצאה מתאימה למנהלים מכל דרג.

קשב וריכוז בעבודה – להפוך קושי של עובדים ליתרון בעבודה

עוד ועוד עובדים מתמודדים בימינו עם הפרעות קשב. פעמים רבות כמנהלים, אתם נמצאים בדילמה מול עובד יצירתי, מוכשר, חרוץ, משקיען ולא שגרתי, ומאידך מעופף, מתקשה לעמוד בלוח הזמנים, לדבוק בחוקים ובנהלים הקבועים. אחד כזה שמתווכח על הטפל בעיניכם ומתקשה לקבל סמכות ומרות.

כך אתם מוצאים את עצמיכם כמנהלים, מקדישים זמן רב לשיחות עידוד והבהרה ולרוב יוצאים בתסכול רב כאילו דיברתם לקיר כי המסר לא הופנם. בשלב זה מתחילות פרשנויות שליליות: "לא אכפת לו, חבל על הזמן שלי", "הוא מזלזל", "לא מעריך" וכולי.

הפרעת קשב בארגונים עלולה לפגוע לא רק בעובדים עצמם (שפעמים רבות אינם מצליחים להתמיד בעבודה זו או אחרת ומפוטרים לעיתים תכופות בשל אי עמידה במשימות), אלא גם בהצלחתו של הארגון. הסטטיסטיקות מדווחות על הפסדים של מיליארדי דולרים בשנה, שהרי פיטורין של עובד, גיוס עובד חדש והכשרתו זו משימה בה הארגון משקיע משאבים רבים.

אז רגע לפני התסכול הבא, אשמח לפרוש בפניכם במהלך הרצאתי את החיים כעובד עם הפרעת הקשב, ובד בבד כיצד ניתן להתגבר על בעיית הפרעת הקשב בארגונים. במהלך ההרצאה תקבלו ארגז כלים ודרכים שיסייעו לכם כמנהלים לשמור על ערוץ תקשורת חיובי מול העובדים, תוך מתן קשב, שמירה על פתיחות ואף הפחתת הרעשים והסחות הדעת בקרב אותם עובדים.
לכן כדי שלא תפספסו בארגון עובדים מוכשרים, מיוחדים, יצירתיים ומועילים אשר מתמודדים עם הפרעת קשב (ייתכן שהם עצמם אינם מודעים לכך), אני מזמין אתכם לשמוע כיצד ניתן להפוך את הפרעת הקשב להצלחה בתפקיד ובעבודה וליתרון עצום בזכות ניהול והתנהלות נכונים.

• משך ההרצאה הוא כשעה וחצי.

לבירורים ולהרשמה

לפרטים והרשמה אנא צרו קשר Shemer@shemerarazi.com
בטלפון 054-8107434 או באמצעות הטופס בתחתית העמוד